tisk na podlahy

Digitální tiskárny DURST SP 60 a DURST P10 jsou s úspěchem využívány pro výrobu individuálních plovoucích podlah.

Rodinná firma Kaindl, jejíž historie sahá až na konec 19století, kdy byla v roce 1897 „založena“ jako malá dřevařská pila ve vesničce Lungötz dospěla po více než 117 letech do podoby největšího výrobce podlahových krytin, plovoucích podlah a nábytkářských komponentů v Evropě. Prvotní fáze firmy, kdy se soustředila na výrobu a prodej dřevotřísky, následně MDF a HB desek se od základů změnila v roce 1989, kdy společnost postihl ničivý požár. Na zelené louce na jižním okraji Salzburgu vznikla zcela nová továrna za více než 8mld Kč.

V roce 2007 otevřel Kaindl největší showroom podlahových krytin Floor House v Evropě s expoziční plochou 1300m2 a o rok později v roce 2008 nejmodernější výrobní linku na sendvičové plovoucí podlahové clip-clap panely na světě Kaindl Factory.

Pro výrobu individuálních plovoucích podlah se využívají s úspěchem digitální tiskárny DURST SP 60 a DURST P10. Až pojedete do Itálie nebo Rakouska na lyže a budete míjet Salzburg, udělejte si krátkou inspirační zastávku, stojí to za to. Pokud nezvládnete, podívejte se alespoň na video zde:

Více na www.kaindl.com