Breadcrumbs

Tiskárna na potisk nábytku

Nová řada inkoustových tiskáren Rho P10  představuje novou úroveň kvality v průmyslové výrobě. Nové tiskárny spojují nekompromisně rychlost s kvalitou. Navíc se vyznačují – obdobně jako jejich předchůdci, deskové a rolové tiskárny – bezkonkurenční všestranností. Jsou totiž schopny potiskovat nejrůznější média (nosiče) z tuhých a flexibilních materiálů.

Nová řada Rho P10 firmy Durst zahrnuje všestrannou 2metrovou deskovou UV tiskárnu Rho P10 200, kterou lze modulárně rozšířit,  a též P10 250 s bezkonkurenční výrobní kapacitou. Systémy, vybavené nejnovějšími tiskovými hlavami Quadro Array 10 s technologií Variodrop (variabilních kapek) dosahují kvality tisku 1000 dpi, aniž by ztrácely na rychlosti. To platí i pro použití Light-barev. Kompaktní a robustní tiskárny pro průmyslové nasazení jsou výrobně spolehlivé a efektivní neboť jsou konstruované pro nepřetržitý provoz tisku 24/7.

POUŽITÍ

Vnitřní a venkovní značení (vnitřní i vnější značení), Materiály POS, malá a střední balení, jakož i použití „backlit“ podsvícení pro luxusní zboží 

MAXIMÁLNÍ ŠÍŘE TISKU

2050/2500 mm

ROZLIŠENÍ

1000 dpi

BARVY

CMYK. Volitelně: Light-Cyan, Light-Magenta, bílá a procesní barvy (PCA)

INKOUSTY

UV – tvrzené pigmentované inkousty pro vnitřní i venkovní použití.

PRODUKTIVITA

až 205 m²/hod ,  příp. 240 m²/hod